Засідання колегії Київської міської державної адміністрації
21 грудня 2018 року відбулося Засідання колегії Київської міської державної адміністрації, в якому взяв участь Голова Федерації роботодавців міста Києва Антонюк Андрій Сергійович.
![](/uploads/media/21.12.2018_1.jpg)
На засіданні обговорили питання про проведену роботу та подальшу готовність міських служб до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов у зимовий період. Під час цієї зустрічі розглянули питання, щодо готовності до загальноміських новорічних, різдвяних заходів та свята Водохреща. Також обговорили про стан надання адміністративних послуг районними в місті Києві державними адміністраціями.
![](/uploads/media/21.12.2018_2.jpg)
![](/uploads/media/21.12.2018_3.jpg)
Написано: Yuriy Korolyuk від 21.12.2018 | | Оцінка |