www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Ви тут: Головна / Статті
Статті
20.09.2013

​У серпні 2013 промислове виробництво скоротилося на 5,4% порівняно з серпнем 2012 року. Про це йдеться в повідомленні Держстату, передають "Українські новини".
 
Як повідомляється, при цьому в серпні 2013 року промвиробництво скоротилося на 2,5% порівняно з липнем 2013 року. У січні-серпні 2013 року по порівнянні з січнем-серпні 2012 року промвиробництво скоротилося на 5,2%.
 
Нагадаємо, у червні 2013 року промислове виробництво...


06.09.2013

Як повідомляє розробник нового Генплану столиці – комунальна організація «Інститут Генерального плану міста Києва», – усі охочі можуть ознайомитися з оновленими текстовими та графічними матеріалами проекту основного містобудівного документу, за яким розвиватиметься столиця, на сайті www.kievgenplan.grad.gov.ua. У ньому враховано пропозиції та зауваження, що надійшли від киян, громадських організацій та професійної спільноти впродовж більш ніж півторарічного...


02.09.2013

Збільшення орендної плати за землю без згоди орендарів – національна проблема для українського бізнесу. На цьому наголосили учасники прес-конференції, яка відбулась в четвер у Києві.
 
Участь у прес-конференції взяли заступник Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова правління Київської міської організації роботодавців Андрій Антонюк, Голова Київської обласної колегії адвокатів Вадим Хабібуллін, а також віце-президент ПАТ “КСК...


27.08.2013

Уряд схвалив підготовлений Мінекономрозвитку проект постанови "Про затвердження переліку пріоритетних галузей економіки, у яких стимулюється інвестиційна діяльність з метою створення нових робочих місць". Як зазначається, необхідність встановлення відповідного переліку передбачена законом "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць".
При цьому перелік галузей економіки та напрямів діяльності вже...


20.08.2013

Ухваленню законопроекта про компенсації зниження ставки податку на додану вартість (ПДВ) і скасування пільг по ньому податком з обігу повинен передувати всебічний аналіз наслідків його впровадження, підкріплений розрахунками на базі діючих підприємств.

Можливо, навіть, варто було б розглянути питання організації пілотного проекту на базі будь-якої території або галузі. Федерація в цілому підтримує ідею вдосконалення ПДВ, але, провівши експертизу законопроекту, ФРУ не підтримала...


14.08.2013

Центральне питання роботи уряду сьогодні – підготовка проекту держбюджету на 2014 рік.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабміну.

“Бюджетний процес відбувається дуже складно. З одного боку, негативні впливи світової рецесії продовжують позначатися на нашій експортоорієнтованій економіці. З іншого – блокування роботи Верховної ради зірвало графік бюджетного процесу. Так, уряд не отримав висновки і зауваження...Министерство экономического развития и торговли Украины предлагает наладить выдачу документов разрешительного характера в электронной форме с помощью средств телекоммуникаций.

Как сообщили УНИАН в пресс-службе Минэкономразвития, соответствующий законопроект об изменениях в Закон Украины «О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности» подготовлен министерством и внесен на рассмотрение Кабинетом министров.

Согласно документу, выдача...


17.07.2013

Все менша частка бізнесу очікує поліпшення ситуації на своїх підприємствах найближчим часом.

Це випливає з останнього опитування НБУ, пише “Комерсант-Україна“.

Український бізнес не очікує в найближчі місяці ні поліпшення, ні погіршення економічної ситуації в країні.

В опитуванні, проведеному в II кварталі 2013 року, взяли участь представники 1258 підприємств, з яких 35% представляють малий бізнес (штат до 50 осіб), 31% – великий...Столична влада має намір розширювати соціальний функціонал «Картки киянина». Уже наступного року картка стане універсальним проїзним документом на всі види муніципального громадського транспорту міста. Також у планах – розширення мережі торговельних закладів і аптек, які надаватимуть знижку на товари та лікарські засоби власникам картки. Про це розповів журналістам голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час відвідування управління праці та...


12.07.2013

Кабінет міністрів планує створити спеціальний орган, який буде працювати з інвесторами.

Про це на засіданні уряду в четвер заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Уряд підтримує створення спеціально уповноваженого органу для роботи з інвесторами. Ми хочемо організувати сучасний державний інвестиційний офіс, який буде, якщо так завгодно, провідником, адвокатом і омбудсменом для системних інвесторів, які створюють в Україні робочі місця і виводять...


10.07.2013

З 1 липня 2013 року функції з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передані до Державної реєстраційної служби.

Про це заявив голова “Укрдержреєстру” Дмитро Ворона, повідомляє прес-служба.

“Сьогодні ми робимо дуже важливий крок до запровадження в нашій державі єдиних стандартів реєстрації бізнесу з відповідним контролем якості роботи державних реєстраторів та термінів реєстрації. Хочу наголосити, що передача функцій з реєстрації...


05.07.2013

Столична влада планує збільшувати кількість київських бізнес-інкубаторів для підтримки представників малого та середнього бізнесу. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час візиту в Київський інноваційний бізнес-інкубатор iHUB.

Голова КМДА висловив подяку співробітникам бізнес-інкубатору за дієву допомогу й створення сприятливих умов для підприємців і стартап-команд, що працюють у сфері інформаційних технологій.

...


04.07.2013

Министерство доходов и сборов Украины предоставляет 55 административных услуг налогоплательщикам, среди которых выдача справок, разрешений и свидетельств, сообщила УНИАН пресс-служба Миндоходов.

“Среди возможных услуг – регистрация книги учета доходов и расходов, выдача справки об уплате работодателем налогов и сборов, регистрация регистратора расчетных операций, выдача справки об отсутствии задолженности по платежам в бюджет, выдача торгового патента и так далее....Заступник директора столичного Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш продемонстрував можливості нової електронної системи містобудівного кадастру, яка з 1 липня у вигляді геоінформаційного порталу (http://mkk.kga.gov.ua/) почала працювати на повну потужність. Ця система забезпечить киян вичерпною інформацією про містобудівну ситуацію в столиці, створить комфортні умови для інвесторів та спростить процедуру отримання різноманітних довідок для громадян.

...


27.06.2013

Усі інвестиційні проекти Києва відтепер можна знайти на одному ресурсі – у тестовому режимі розпочав роботу сайт КП «Київське інвестиційне агентство», який поступово наповнюється інформацією. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, на сайті представлений весь портфель інвестпроектів, максимум інформації про них – стадія реалізації, обсяг інвестицій. Ознайомитись з сайтом можна за...


20.06.2013

Борги сектору держуправління перевищили $ 27 млрд, а борг перед МВФ скоротився до $ 4 млрд
 
Валовий зовнішній борг України в січні-березні 2012 року зріс на $ 1,2 млрд, або на 0,9%, - до $ 136,28 млрд. Даний показник складає 76,9% від ВВП, повідомляє НБУ.

Регулятор відзначає, що зростання зовнішнього боргу був обумовлений поліпшенням доступу вітчизняних позичальників до світових ринків капіталу в умовах їх високої ліквідності.

За перший...


12.06.2013

Міністерство фінансів залучило до держбюджету 1,541 мільярда гривень на аукціоні з продажу облігацій внутрішньої державної позики.

Про це йдеться в повідомленні Мінфіну, передає “УНІАН“.

Згідно з повідомленням, в результаті розміщення облігацій у національній валюті Мінфін залучив 813,18 млн гривень, задовольнивши дві подані заявки інвесторів на придбання 5-річних держоблігацій з прибутковістю 14,25%, і 727,894  млн гривень, задовольнивши три...


11.06.2013

У Київській міській державній адміністрації працюватиме постійна робоча група із вирішення проблем бізнесу та інвесторів, що працюють у Києві. Таке рішення було прийняте під час засідання Ради вітчизняних та зарубіжних інвесторів при КМДА.

Під час засідання були обговорені найбільш болючі проблеми, з якими зіштовхується бізнес. Зокрема, піднімались питання дозвільної системи, земельних відносин та податкового навантаження.

Голова Київської міської державної...


07.06.2013

ЄС не проти співпраці України з Митним союзом, але не хоче, щоб вона заважала угоді про асоціацію.

Про це це заявив на конференції в Європарламенті щодо відносин Україна-ЄС представник Європейської служби зовнішніх дій Девід О’Салліван, передає УНІАН.

За його словами, Україна має зберігати гарні відносини з усіма партнерами.

“З іншого боку, ми маємо бути впевненими, що будь-яка форма співробітництва з Митним союзом не заважатиме...


04.06.2013

В Україні обсяг реалізації промислової продукції в січні-квітні 2013 року в грошовому виразі становив 370,731 млрд грн, повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

Згідно з повідомленням, 64,5% реалізованої продукції, або 238,967 млрд грн, припадає на переробну промисловість, 22,7%, або 84,008 млрд грн, – на поставку електроенергії, газу і пари, 12,3%, або 45,784 млрд грн, – на видобувну промисловість.

Найбільший обсяг реалізованої...


30.05.2013

Уряд України планує забезпечити обладнання основних транзитних магістралей системами автоматичного вантажного контролю до кінця 2014 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров під час ознайомлення з роботою системи автоматичного вантажного контролю, яка тестується на трасі Київ — Чоп.

«Ми намітили обладнати основні транзитні магістралі протягом 2013-2014 років цілим комплексом засобів, насамперед системами...


28.05.2013

Кабінет Міністрів України відновив роботу Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств та посилив її склад.

Як повідомили УНІАН у прес-службі першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова, відповідне розпорядження було прийняте на засіданні Кабміну.

Згідно з ухваленим рішенням, до складу комісії входять профільні міністри, а не їх заступники. Також дещо розширено завдання і функції комісії,...З 1 липня 2013 року всі державні реєстратори, які вели облік юридичних осіб і фізосіб-підприємців, перейдуть у повне підпорядкування Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр), яка входить до структури Міністерства юстиції.

На сьогоднішній день система держреєстрації знаходиться в подвійному підпорядкуванні: місцевої влади (міськвиконкомам та райдержадміністраціям) і Укрдержреєстру. Реєстраційна служба відповідає за роботу держреєстраторів, але не може на них...


23.05.2013

Кабінет Міністрів України схвалив меморандум про надання Україні статусу спостерігача в Митному союзі (МС).

Про це повідомляється на особистому сайті прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

“Сьогодні на засіданні уряду ми ухвалили відповідний меморандум, відпрацьований з урахуванням думки російської, білоруської та казахстанської сторін. Статус спостерігача дозволить нам ефективно відстоювати свої інтереси в Митному союзі», – заявив...


22.05.2013

Уряд затвердив держзамовлення на підготовку кадрів у 2013 році на 24,7 млрд гривень, що на 5,6% більше, ніж у 2012 році.

Про це йдеться у повідомленні секретаріату Кабміну.

У повідомленні сказано, що уряд затвердив держзамовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб.

“Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабміну 20 травня... 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК