www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Статті (Огляд)

Україна посіла 112 місце в рейтингу Doing Business


Україна піднялася у щорічному рейтингу Doing Business на 25 позицій. Про це пише "Комерсант-Україна".
 
Згідно з повідомленням, зростання позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу почалося минулого року, коли країна піднялася на 15 позицій. Тепер же Україна подолала ще 25 сходинок і стала лідером - Світовий банк зафіксував проведення в країні реформ у 8 з 10 досліджуваних напрямків. Серед індексів, що формують загальний рейтинг, прогрес відсутній лише в питаннях виконання контрактів (45-е місце; падіння на 3 позиції ) і захисту прав інвесторів (128-е місце; падіння на 11 позицій).
 
Незважаючи на реформи, Україна втратила позиції в індексах підключення до електроенергії (172-е місце), міжнародної торгівлі (148), процедур банкрутства (45). Покращились позиції країни у сферах отримання дозволів на будівництво (зі 183-го на 41-е місце) та реєстрації прав власності (з 197-го до 97-го місця). У сфері сплати податків - ключового для бізнесу - прогрес виявився мінімальним (всього на одну позицію, до 164-го місця).
 
Найвищий рейтинг (13-е місце) Україна має за легкістю надання кредитів. Країна випередила Бразилію, але все ще відстає від багатьох держав СНД - наприклад, Білорусі, Киргизії і Росії.
 
Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду заявив, що окремим напрямком роботи уряду повинна бутиспівпраця з міжнародними рейтинговими агентствами.
 
Нагадаємо, що зараз Україна в рейтингу Doing Business займає 137 місце, поліпшивши свій показник за 2011-2012 рік на 15 позицій.

 

Написано: Юлия Бенцлер від 07.11.2013


  

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК