www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Статті (Огляд)

Кабмін має намір активізувати створення робочих місць у сільській місцевості


Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголошує на необхідності активізувати створення робочих місць у сільській місцевості.

Як повідомили УНІАН у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів, про це глава уряду заявив під час відвідання дитячих будинків сімейного типу у селі Личанка у Київській області.

«Нам необхідно робити все для того, аби люди менше їздили на роботу до великих міст, а мали можливість працевлаштовуватися на місцях. Розвиток виробництв на місцях – це наше найголовніше завдання. Нам необхідно створювати нові виробництва: нехай невеликі – на 20-30 місць, але це дозволить сільським жителям працювати ближче до дому», – зазначив М.Азаров.

Він наголосив, що переважна більшість сільських жителів працюють, наприклад, у столиці і там сплачують податок на прибуток.

«Щоденно до Києва приїжджає понад 400 тис. з наближених населених пунктів. Люди працюють в Києві і там же сплачують податок на прибуток. А як нам розвивати невеличкі населені пункти? У Києві розташовані великі підприємства: «Нафтогаз», «Укрзалізниця», банки та ін. І всі підприємства сплачують податок на прибуток у столиці. А де вони працюють – свердловини бурять, атомні станції будують? У регіонах. Тому частина податку на прибуток має йти і в область», – наголосив М.Азаров.

 

Написано: Юлия Бенцлер від 26.04.2013


  

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК