Руслан Демчак


«Країна – це в першу чергу люди, тому наша основна задача полягає у налагодженні прямих контактів між бізнесменами України та Британії»

Руслане Євгеновичу, про намір відкрити представництво Федерації роботодавців Києва було проголошено менше ніж рік тому. У листопаді відбувся урочистий захід. Чому серед інших серйозних та привабливих бізнес-столиць було обрано саме Лондон?

- На сьогодні Лондон – це дійсно інвестиційна столиця світу. В цьому місті мають представництва всі інвестиційні інституції, тому логічним було відкриття першого закордонного представництва саме в цьому місті.

Тобто, можна говорити, що в перспективі можуть бути відкриті представництва й в інших містах?

- Так. Не виключаю такої можливості.

Якою є мета відкриття цього офісу? Які послуги він надаватиме?

- Заснування представництва ФРК має на меті відкриття нових інвестиційних можливостей нашим членам.
У Лондонського офісу будуть такі задачі: це виведення українських бізнесів на відкриті публічні ринки (допомога у структуризації та підготовці документів); надання послуг віртуального офісу (повний пакет послуг); організація прямих контактів українських бізнесменів та міжнародних інвесторів; забезпечення участі українських компаній у міжнародних економічних форумах, конференціях та галузевих виставках у Лондоні тощо.

Якою буде вартість надаваних послуг?

- Всі членські компанії, в тому числі юридичні особи, що входять до складу Федерації роботодавців м. Києва, мають можливість безкоштовно скористатися підтримкою представництва у Великобританії.

Ви перелічили можливості для бізнесменів, а чим буде корисне представництво для британських компаній?

- Наше представництво на запит британських компаній та міжнародних інвесторів готове надати інформацію про суть діяльності та реальний фінансовий стан, а також репутацію на внутрішньому ринку будь-якої української компанії. Я думаю, що наша думка буде вагомим доповненням до міжнародних аудитів українських компаній.

За кордоном як правило не так багато організації/компаній (окрім посольств), куди громадянин нашої країни зміг би звернутись за допомогою у непередбачених ситуаціях. Чи не розглядаєте Ви можливість використання офісу, як такого собі центру допомоги.

- Дійсно, ми передбачаємо, що наше представництво буде надавати асистанські послуги всім громадянам України, які тимчасово перебувають на території Великобританії. І це стосується як бізнесменів, так і студентів, які є носіями нових європейських стандартів ведення бізнесу. Доречі, це буде гарна допомога нашому посольству у Великобританії.

Сьогодні є популярним високе слово «місія» компанії. Яка місія представництва ФРУ у Лондоні?

- Я сподіваюсь, що результатом наших ініціатив буде підвищення іміджу України у Великобританії. Тому що часто в Європі Україну бачать через призму політичних подій. Країна – це в першу чергу люди, тому наша основна задача полягає у налагодженні прямих контактів між бізнесменами України та Британії.
 

Написано: 16.12.2011

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК